Jak montować kolce

Kolce na ptaki - montaż. Instrukcja montażu kolców na gołębie.montaż kolców na ptaki, montaż kolców przeciw ptakom, montaż kolców na gołębie


Jeśli nie chcesz montować kolców samodzielnie, powierz to naszej profesjonalnej ekipie!


Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie obiektów przed ptakami. Służymy pomocą w projektowaniu oraz doborze skutecznych systemów odstraszania ptaków. Bogate doświadczenie, umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na podjęcie się najtrudniejszych realizacji z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Posiadamy doskonałe referencje poświadczające najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wycena montażu jest darmowa.

Zabezpieczamy m.in.: obiekty mieszkalne, kamienice, budynki użyteczności publicznej, sklepy, markety, hale, magazyny, rampy, zakłady produkcyjne, fabryki, obiekty przemysłowe, dworce, perony, stacje, mosty, wiadukty, estakady, obiekty sakralne oraz inne.. 
  

Skontaktuj się z nami i zamów usługę profesjonalnego montażu już dziś.

TEL: + 48 660 579 968
E-MAIL: kontakt@kolcenagolebie.pl


Jeśli natomiast czujesz się na siłach i chcesz zamontować kolce na gołębie samodzielnie, przeczytaj naszą instrukcje montażu kolców na ptaki. 

Prawidłowo zamontowane kolce na gołębie pozwalają w pełni skutecznie pozbyć się ptaków z miejsc, gdzie ich obecność jest niepożądana. Poniżej znajdą Państwo kilka wskazówek w jaki sposób należy poprawnie przeprowadzić montaż kolców na ptaki. 

Przygotowanie

W celu przeprowadzenia prawidłowej instalacji kolców na ptaki będą Państwo potrzebowali kilka niezbędnych narzędzi, oto najważniejsze z nich: wyciskacz do kleju silikonowego, nożyk do tapet (lub inny), szpachelka, szczotka druciana, materiałowa szmatka. Zalecane środki ochrony osobistej: rękawice ochronne, okulary ochronne.Montowanie kolców na powierzchniach zaokrąglonych.

W celu uniknięcia naprężeń w podstawie, moduły kolców należy podzielić na mniejsze elementy. Poliwęglanowa podstawa kolców posiada charakterystyczne nacięcia występujące w odległości co około 50 mm. Umożliwiają one łamanie podstawy i dzielenie jej na krótsze odcinki, które mogą zostać zainstalowane na powierzchniach okrągłych, półokrągłych, łukach, dachówkach, gąsiorach, attykach, oraz innych elementach architektonicznych.

Montowanie kolców na poręczach, balustradach, barierkach, rurach.

Kolce na ptaki mogą zostać zamontowane na wąskich elementach architektonicznych takich jak barierki, balustrady, poręcze, kolana rur spustowych. Zalecamy montaż za pomocą kleju oraz nierdzewnych opasek zaciskowych.

Montowanie kolców na rynnach.

Seria kolców AVIK© posiada dodatkową możliwość montażu kolców bezpośrednio na rynnach. Odpowiednie uchwyty rynnowe znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. 


Montowanie kolców na powierzchniach drewnianych

W przypadku montażu kolców do drewna zalecamy użycie nierdzewnych wkrętów lub gwoździ karbowanych. Poliwęglanowa podstawa kolców posiada otwory umożliwiające tego typu instalację (co 50mm).


 

ZOBACZ TAKŻE
jak dobrać odpowiednie kolce na ptaki
poznaj nasze rodzaje kolców na ptaki 
jak prawidłowo montować kolce na ptaki
jak złożyć zamówienie w naszym sklepie
sprzedaż hurtowa kolców na gołębie
przejdz do centrum pobierania

Sklep kolcenagolebie.pl producent kolców na ptaki marki AVIK, sklep i hurtownia.


Dostarczamy zabezpieczenia do ochrony przed ptakami. Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Avik - najlepsze kolce przeciw ptakom. Zapraszamy do współpracy.