Kolce na gołębie

avik - logo

 

Kolce na gołębie – co to takiego?

Jesteśmy producentem kolców przeciw ptakom AVIK©. Systemy kolców na ptaki pozwalają na pewne zabezpieczenie powierzchni przed niepożądaną obecnością dużych, jak i małych gatunków ptaków. Kolce przeciw ptakom skutecznie chronią parapety, balkony, gzymsy budynków. Mogą być montowane zarówno na powierzchniach betonowych, jak i metalowych czy drewnianych. Kolce na gołębie to szybki sposób na pozbycie się niechcianego towarzystwa ptaków.


Poszczególne modele kolców na ptaki różnią się między sobą gęstością kolców przypadających na 1 metr długości, szerokością rozstawu drutów oraz długością podstawy. Podstawa we wszystkich typach kolców została wykonana z elastycznego, bezbarwnego poliwęglanu odpornego na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz długotrwałe promieniowanie UV (granulat firmy Samsung). Druty na ptaki wykonane są ze stali nierdzewnej.


Kolce na gołębie z serii AVIK© są zaprojektowane z dużą starannością oraz dbałością o czynniki wpływające na jakość oraz skuteczność zabezpieczenia. Kolce przeciw ptakom AVIK© są rezultatem wieloletniej obserwacji oraz doświadczenia pochodzącego z  odstraszania ptaków. Jako producent, który dostarcza na rynek kolce na ptaki AVIK©, cieszymy się, że możemy zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości, dopasowane do Państwa potrzeb.


Gwarantujemy, że wybierając nasze kolce przeciw gołębiom, będą Państwo zadowoleni z uzyskanych rezultatów.

 Poniżej znajduje się krótka charakterystyka poszczególnych kolców przeciw gołębiom dostępnych aktualnie w naszej ofercie.


Nasze kolce przeciw ptakom – charakterystykaSeria kolców na ptaki AVIK©. Kolce występujące w tej serii zapewniają skuteczną ochronę na powierzchni od 16 cm nawet do 26-30 cm. Poszczególne modele posiadają od 36 kolców na 1 m.b. nawet do 108 kolców na 1 m.b. Kolce sprzedawane są w modułach o długości 341 mm. W połączeniu z uchwytami AVIK GTR© kolce na ptaki  można montować stabilnie na rynnach.Kolce na ptaki AVIK© R20  to podstawowy model kolców z serii AVIK© R. Model ten przeznaczony jest do zabezpieczenia powierzchni przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Model R20 charakteryzuje się 36 kolcami wchodzącymi na 1 m.b. Jest w stanie zabezpieczyć i ochronić 16 cm powierzchni. Jego największy atutem to najniższa cena w Europie. 
kolce na ptaki

Kolce na ptaki AVIK© R40 rozszerzony, posiada dwukrotnie więcej kolców (72 na m.b.) względem modelu R20. Nadaje się do ochrony powierzchni przed dużymi gatunkami ptaków. Ochrona jaką jest w stanie zapewnić model R40 wynosi 16 cm.

kolce przeciw ptakom

Kolce na ptaki AVIK© R180 Imponująca szerokość w najniższej cenie. AVIK© R180 to model kolców na ptaki o wyjątkowo szerokim rozstawie drutów. Jest on w stanie zapewnić 24 cm ochrony. Nadaję się do zabezpieczenia szerszych powierzchni przed niepożądaną obecnością dużych gatunków ptaków. Na jeden metr kolców przypadają 72 druty. 

kolce na ptaki

Kolce na ptaki AVIK© R140 - Są wyjątkowo gęstymi kolcami, które nadają się do skutecznego zabezpieczenia powierzchni przed przesiadywaniem i lądowaniem zarówno dużych jak i małych gatunków ptaków. Model ten posiada 108 kolców przypadających na 1 m.b. Zapewnia to skuteczną ochronę przed ptakami na powierzchni do 20 cm. 
kolce przeciw ptakom

Kolce na ptaki AVIK© R200 to najszersze kolce na rynku o maksymalnej ochronie do 260 mm! Najwyższy model kolców z serii R, podobnie jak model R140 posiada 108 drutów przypadających na 1 m.b., jednak rozstaw kolców AVIK© R200 jest dużo szerszy. Model ten skutecznie zabezpiecza powierzchnie zarówno przed dużymi jak i małymy gatunkami ptaków.
kolce na ptaki


Uchwyt rynnowy kompatybilny z wszystkimi modelami AVIK  - pozwala na montaż kolców w miejscach takich jak rynny, gdzie tradycyjne użycie kleju silikonowego oraz wkrętów jest niemożliwe. Uchwyt rynnowy został zaprojektowany w sposób pozwalający na łatwy montaż oraz demontaż. Zalecamy użycie przynajmniej dwóch uchwytów rynnowych na jeden moduł kolców AVIK©. 

uchwyt rynnowy
 
ZOBACZ TAKŻE
jak dobrać odpowiednie kolce na ptaki
poznaj nasze rodzaje kolców na ptaki 
jak prawidłowo montować kolce na ptaki
jak złożyć zamówienie w naszym sklepie
sprzedaż hurtowa kolców na gołębie
przejdz do centrum pobierania

Sklep kolcenagolebie.pl producent kolców na ptaki marki AVIK, sklep i hurtownia.


Dostarczamy zabezpieczenia do ochrony przed ptakami. Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Avik - najlepsze kolce przeciw ptakom. Zapraszamy do współpracy.