Kolce na ptaki AVIK R20 MAX 50 cm

Kolce na ptaki AVIK R20 MAX 50 cm

Stal nierdzewna - ochrona do 16 cm

Opis produktu:

AVIK© R20 MAX to podstawowy model kolców przeciw ptakom z serii AVIK© MAX o podstawie 50cm. Kolce na ptaki zostały wyposażone w druty sprężynowe ze stali nierdzewnej o rozstawie wynoszącym 100 mm co pozwala na skuteczne zabezpieczenie 160 mm powierzchni. Model AVIK© R20 MAX posiada 36 kolców przypadających na jeden metr długości (2 moduły).

Pojedynczy moduł kolców na ptaki tworzy poliwęglanowa podstawa o długości 500 mm, wykazująca odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz wieloletnie promieniowanie UV. Podstawa przystosowana jest do montażu na rynnach przy pomocy dedykowanego uchwytu AVIK GTR©. Końcówki kolców zostały tępo zakończone, więc nie krzywdzą ptaków - ich zadaniem jest zapobieganie lądowaniu, gnieżdżeniu i grzędowaniu. Kolce na ptaki AVIK© posiadają pozytywną opinię Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Zastosowanie: 

Kolce na ptaki AVIK© R20 MAX to skuteczne rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie powierzchni przed niepożądaną obecnością dużych gatunków ptaków. Model AVIK© R20 MAX jest w stanie zapewnić ochronę przed gołębiami oraz innymi dużymi gatunkami ptaków. Kolce montowane są przy pomocy specjalnego kleju silikonowego lub wkrętów. Kolce na ptaki AVIK© R20 pozwalają na zabezpieczenie m.in. gzymsów, parapetów, elewacji oraz innych elementów architektonicznych. W połączeniu z uchwytami AVIK GTR© kolce na ptaki można montować stabilnie na rynnach.

Dane techniczne:

Liczba kolców na m.b.:
36 sztuk
Długość pojedynczego modułu: 
341 mm
Rozstaw kolców:
100 mm
Szerokość ochrony:
160 mm
Wysokość kolców:
105 mm
Okres gwarancji:
60 miesięcy
Przewidywana trwałość:
15 lat i dłużej
Pobierz kartę techniczną produktu >> PLIK PDF


Cena brutto 6,29

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.