Kolce na ptaki AVIK R40

Kolce na ptaki AVIK R40

Stal nierdzewna - ochrona do 16 cm

Opis produktu:

Kolce na ptaki AVIK© R40 zostały wyposażone w 72 druty sprężynowe wchodzące na jeden metr długości. Model AVIK© R40 posiada rozstaw drutów wynoszący 100 mm dzięki czemu jest w stanie zabezpieczyć 160 mm powierzchni.

Pojedynczy moduł tworzy poliwęglanowa podstawa, która cechuje się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz długotrwałe promieniowanie UV. Podstawa przystosowana jest do montażu na rynnach przy pomocy dedykowanego uchwytu AVIK GTR©. Druty kolców na ptaki zostały wykonane ze stali nierdzewnej, natomiast ich końcówki są tępo zakończone. Model AVIK© R40 sprzedawany jest w modułach o długości 341 mm. Kolce AVIK© R40 mogą zostać zamontowane przy pomocy specjalnego kleju silikonowego lub wkrętów. Kolce na ptaki AVIK© posiadają pozytywną opinię Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Zastosowanie:

Kolce na ptaki AVIK© R40 zapobiegają lądowaniu, przesiadywaniu i gnieżdżeniu się przez duże gatunki ptaków takie jak np. gołębie. Kolce AVIK© R40 mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak barierki, daszki, balustrady, gzymsy, krawędzie dachów itp. W połączeniu z uchwytami AVIK GTR© kolce na ptaki można montować stabilnie na rynnach.

 

 

Dane techniczne:

Liczba kolców na m.b.:
72 sztuki
Długość pojedynczego modułu: 
341 mm
Rozstaw kolców:
100 mm
Szerokość ochrony:
160 mm
Wysokość kolców:
105 mm
Okres gwarancji:
60 miesięcy
Przewidywana trwałość:
15 lat i dłużej

Pobierz kartę techniczną produktu >> PLIK PDF


Prezentacja 360°

Cena brutto 6,79

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.