Kolce na ptaki AVIK R200 MAX 50 cm

Kolce na ptaki AVIK R200 MAX 50 cm

Stal nierdzewna - ochrona do 26 cm

Opis produktu:

Kolce na ptaki AVIK© R200 MAX to najbardziej zaawansowany model z serii AVIK© w wersji 50cm. Składają się ze 108 drutów sprężynowych przypadających na jeden metr długości, a dzięki szerokiemu rozstawowi kolce na ptaki AVIK© R200 zapewniają aż 260 mm efektywnej ochrony. Model AVIK© R200 sprzedawany jest w modułach o długości 500 mm każdy.

Podstawa kolców została wykonana z poliwęglanu odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz długotrwałe promieniowanie UV. Podstawa przystosowana jest do montażu na rynnach przy pomocy dedykowanego uchwytu AVIK GTR©. Kolce na ptaki montowane są przy pomocy specjalnego kleju silikonowego lub wkrętów. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, końcówki drutów zostały w specjalny sposób tępo zakończone by nie wyrządzać krzywdy ptakom. Kolce na ptaki AVIK© posiadają pozytywną opinię Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Zastosowanie: 

Kolce na ptaki AVIK© R200 to wyjątkowo gęste kolce, które pozwalają na zabezpieczenie miejsc przed obecnością dużych oraz małych gatunków ptaków. Zapobiegają przesiadywaniu, lądowaniu i gniazdowaniu ptaków w miejscach o dużej szerokości takich jak parapety, barierki, krawędzie dachów, daszki itp. W połączeniu z uchwytami AVIK GTR© kolce na ptaki można montować stabilnie na rynnach.

Dane techniczne:

Liczba kolców na m.b.:
108 sztuk
Długość pojedynczego modułu: 
500 mm
Rozstaw kolców:
200 mm
Szerokość ochrony:
260 mm
Wysokość kolców:
105 mm
Okres gwarancji:
60 miesięcy
Przewidywana trwałość:
15 lat i dłużej
Pobierz kartę techniczną produktu >> PLIK PDF


Cena brutto 11,49

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.