Plastikowe kolce na ptaki i gołębie kolor biały. Kolce przeciw ptakom.

Plastikowe kolce na ptaki i gołębie kolor biały. Kolce przeciw ptakom.

Plastikowe kolce na ptaki w kolorze białym - najwyższe plastikowe kolce na rynku!

Opis produktu:

Plastikowe kolce na ptaki w kolorze białym zostały wyposażone w aż 108 plastikowych kolców na jeden moduł. Plastikowe kolce charakteryzuje najwyższa wysokość względem konkurencji wynosząca aż 35mm! 

Pojedynczy moduł stworzony jest z wyoskiej jakości tworzywa sztucznego, które cechuje się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz długotrwałe promieniowanie UV. Moduły kolców przystosowane są do montażu na różne sposoby, np. przy pomocy kleju, gwoździ, wkrętów, czy opasek zaciskowych. Plastikowe kolce przeciw ptakom cechuje najwyższa na rynku wysokość - aż 35mm, co zapewnia najlepszą ochronę. Plastikowe kolce na ptaki sprzedawane są w modułach o długości 520 mm. Plastikowe kolce na gołębie to wyjątkowo tanie i skuteczne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć gzymsy, parapety, barierki oraz inne elementy architektoniczne przed przesiadywaniem ptaków.

Kolce na ptaki występują w 3 kolorach: białe, brązowe, srebrne i czarne. Oferta dotyczy koloru białego.

Zastosowanie:

Plastikowe kolce na ptaki zapobiegają lądowaniu, przesiadywaniu i gnieżdżeniu się przez duże gatunki ptaków takie jak np. gołębie. Plastikowe kolce przeciw ptakom mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak parapety, barierki, daszki, balustrady, gzymsy, itp. Plastikowe kolce na gołębie cechuje prostota w montażu, np. przy pomocy kleju, wkrętów, czy opasek zaciskowych.

Dane techniczne:

Liczba kolców na moduł:
108 sztuk
Długość pojedynczego modułu: 
520 mm
Szerokość modułu :
45 mm
Wysokość kolców:
35 mm
Okres gwarancji:
24 miesiące
Cena brutto 3,79

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.