Kolce na ptaki AVIK RX240. Kolce przeciw ptakom. Zestaw 26,6 mb. 80 modułów.

Kolce na ptaki AVIK RX240. Kolce przeciw ptakom. Zestaw 26,6 mb. 80 modułów.

Stal nierdzewna - Ochrona do 25 cm!

Opis produktu:

Kolce na ptaki AVIK© RX240 składają się z 78 drutów sprężynowych przypadających na jeden metr długości. Innowacyjna budowa 4 naprzemiennych rzędów kolców pozwala na efektywną ochronę aż 250 mm. Z uwagi na łatwość montażu w miejscach problemowych pojedyncze moduły kolców na ptaki AVIK© mają długość 335 mm. To naturalny wybór każdego profesjonalisty. Kolce na ptaki montowane są przy pomocy specjalnego kleju silikonowego lub wkrętów. 

Podstawa kolców została wykonana z poliwęglanu odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz długotrwałe promieniowanie UV. Dodatkowo podstawy kolców są przystosowane do zaczepów rynnowych. Wraz z zaczepami AVIK© GTR pozwalają na szybki i stabilny montaż kolców na rynnach.

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, końcówki drutów zostały w specjalny sposób tępo zakończone by nie wyrządzać krzywdy ptakom. Kolce na ptaki AVIK© posiadają pozytywną opinię Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Zastosowanie: 

Kolce na ptaki AVIK© RX240 dzięki swej nowatorskiej budowie pozwalają na zabezpieczenie miejsc przed obecnością dużych oraz małych gatunków ptaków. Zapobiegają przesiadywaniu, lądowaniu i gniazdowaniu ptaków w miejscach o dużej szerokości takich jak parapety, barierki, krawędzie dachów, daszki itp. Przystosowane do montażu na rynnach!

Dane techniczne:

Liczba kolców na m.b.:
78 sztuk
Długość pojedynczego modułu: 
335 mm
Rozstaw kolców:
180 mm
Szerokość ochrony:
250 mm 
Wysokość kolców:
105 mm
Okres gwarancji:
60 miesięcy
Przewidywana trwałość:
15 lat i dłużej

Prezentacja 360°
 

Cena brutto 679,00

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.