Kolce na ptaki AVIK R180. Kolce na gołębie. Zestaw 40 mb. 120 modułów.

Kolce na ptaki AVIK R180. Kolce na gołębie. Zestaw 40 mb. 120 modułów.

Stal nierdzewna - ochrona do 24 cm

Opis produktu:

Kolce na ptaki AVIK© R180 składają się z 72 drutów wchodzących na jeden metr długości. Model AVIK© R180 wyróżnia rozstaw drutów wynoszący 180 mm, dzięki czemu są w stanie zabezpieczyć 240 mm powierzchni.

Podstawa kolców przeciw ptakom została wykonana z bezbarwnego poliwęglanu odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz długookresowe promieniowanie UV. Podstawa przystosowana jest do montażu na rynnach przy pomocy dedykowanego uchwytu AVIK GTR©. Druty kolców tworzy stal nierdzewna a ich końcówki zostały tępo zakończone. Kolce AVIK© R180 montowane są przy pomocy specjalnego kleju silikonowego lub wkrętów. Kolce na ptaki AVIK© zostały wyróżnione pozytywną opinią Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Zastosowanie:

Kolce na ptaki AVIK© R180 zapobiegają przesiadywaniu, lądowaniu i gnieżdżeniu się gołębi oraz innych dużych gatunków ptaków. Kolce przeciw ptakom mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak dachy, gzymsy, kasetony, klimatyzatory oraz na innych elementach architektonicznych. W połączeniu z uchwytami AVIK GTR© kolce na ptaki można montować stabilnie na rynnach.

Dane techniczne:

Liczba kolców na m.b.:
72 sztuki
Długość pojedynczego modułu: 
341 mm
Rozstaw kolców:
180 mm
Szerokość ochrony:
240 mm
Wysokość kolców:
105 mm
Okres gwarancji:
60 miesięcy
Przewidywana trwałość:
15 lat i dłużej
Pobierz kartę techniczną produktu >> PLIK PDF
kolce na ptaki
Prezentacja 360°

 

Cena brutto 689,00

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.