Kolce na ptaki AVIK R140. Kolce przeciw ptakom. Zestaw 30 mb. 90 modułów.

Kolce na ptaki AVIK R140. Kolce przeciw ptakom. Zestaw 30 mb. 90 modułów.

Stal nierdzewna - ochrona do 20 cm

Opis produktu:

Kolce na ptaki AVIK© R140 posiadają rozstaw drutów wynoszący 140 mm co pozwala na efektywną ochronę 200 mm powierzchni. Kolce przeciw ptakom mają budowę modularną o 341 mm długości, a na metr przypada aż 108 drutów wykonanych ze stali nierdzewnej.

Podstawa została wykonana z przeźroczystego poliwęglanu, cechującego się odpornością na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz długotrwałe promieniowanie UV. Podstawa przystosowana jest do montażu na rynnach przy pomocy dedykowanego uchwytu AVIK GTR©. Model AVIK© R140 można zamontować przy pomocy specjalnego kleju silikonowego lub wkrętów. Kolce AVIK© R140 posiadają tępo zakończone końcówki, przez co nie wyrządzają krzywdy ptakom. Kolce na ptaki AVIK© posiadają pozytywną opinię Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Zastosowanie: 

Kolce na ptaki AVIK© R140 pozwalają na zabezpieczenie terenu przed obecnością małych oraz dużych gatunków ptaków. Wyjątkowo gęsta konstrukcja sprawia, że kolce na ptaki AVIK© R140 znajdą swoje zastosowanie w miejscach, gdzie natężenie występowania ptaków jest bardzo duże. Kolce przeciw ptakom AVIK© R140 nadają się do zabezpieczenia parapetów, gzymsów, krawędzi dachów, dachów oraz wielu innych elementów architektonicznych. W połączeniu z uchwytami AVIK GTR© kolce na ptaki można montować stabilnie na rynnach.

Dane techniczne:

Liczba kolców na m.b.:
108 sztuk
Długość pojedynczego modułu: 
341 mm
Rozstaw kolców:
140 mm
Szerokość ochrony:
200 mm
Wysokość kolców:
105 mm
Okres gwarancji:
60 miesięcy
Przewidywana trwałość:
15 lat i dłużej
Pobierz kartę techniczną produktu >> PLIK PDF
kolce przeciw ptakom
Prezentacja 360°

 

Cena brutto 699,00

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.