Spirale na ptaki 1 metr. Spirale przeciw ptakom Model C.

Spirale na ptaki 1 metr. Spirale przeciw ptakom Model C.

Spirale przeciw ptakom Model C - skuteczna ochrona przed ptakami.

Opis produktu:

Nierdzewne spirale przeciw ptakom model C są odporne na warunki atmosferyczne oraz w 100% bezpieczne dla ptaków. Spirale przeciw ptakom mają budowę modułową. Spirale montuje się wszędzie tam gdzie nie mogą zostać użyte tradycyjne kolce. Istnieje prawdopodobieństwo, że w miejscach gdzie natężenie ptaków jest bardzo duże (bezpieczne miejsca gniazdowania ptaków oraz ich spoczynku, najczęściej osłonięte od wiatru, zadaszone) spirale mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. Z czasem zdeterminowany ptak może pokonać barierę ochronną i przedostać się do wnętrza spirali. W takich miejscach doradzamy montaż tradycyjnych kolców.

Podstawa wykonana jest z elastycznego, bezbawnego poliwęglanu, zaś pręty z kwasoodpornej stali nierdzewnej. Spirale przeciw ptakom montuje się za pomocą specjalnego kleju silikonowego lub za pomocą wkrętów w miejscach widocznych dla ptaków. Montaż spirali przebiega dokładnie tak samo jak w przypadku kolców na ptaki.

Zastosowanie:

Spirale przeciw ptakom model C zabezpieczają powierzchnie przed obecnością ptaków. Spirale chronią parapety, obróbki blacharskie, krawędzie dachów, gzymsy, kasetony, daszki itp. Pomimo innowacyjnego i bezpiecznego kształtu zasada działania jest bardzo podobna jak w wypadku kolców. Metalowe spirale zapobiegają przesiadywaniu ptaków w miejscach, w których ich obecność jest niepożądana.

Podana cena jest ceną za 1 metr (3 moduły).

Dane techniczne:

Długość pojedynczego modułu: 
330 mm
Szerokość ochrony:
100 mm
Wysokość:
90 mm
Okres gwarancji:
60 miesięcy
Przewidywana trwałość:
15 lat i dłużej

spirale na ptaki, przeciw ptakom, model C

Cena brutto 24,99

KUPOWALI TAKŻE

Sklep kolcenagolebie.pl z siedzibą w Krakowie zajmuję się produkcją oraz sprzedażą detaliczną oraz hurtową kolców na ptaki marki AVIK.


Produkujemy i dostarczamy atestowane kolce na ptaki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy do 24h.

Zapraszamy do współpracy.